Kedvencek
kapcsolat 70 388-8809

Gyorskereső

Referencia szám
Megbízás típus
Ingatlan típus
Település
Irányár (mFt)

Állapot
Méret
Emelet
Szobák száma
Hall

Állás

Kedvet érez az értékesítés iránt?

Megbízható, hosszú távú céget keres, ahol a legjobbak értékesítési vezetővé is előléphetnek?

Most egy modern, innovatív, egyik piacvezető ingatlanközvetítő vállalkozás perspektívát kínál Önnek!

Olyan ambiciózus és dinamikus értékesítő munkatársakat keresünk, akik számára kihívást jelent egy versenyképes kereseti lehetőség!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Professzionális háttér
  • Szakmai és vezetői karrierlehetőség
  • Kellemes légkör, jó hangulatú csapat
  • Rugalmas időbeosztás

Feladat:

  • Használt- és új építésű ingatlanok, telkek, garázsok, ipari ingatlanok közvetítése
  • Megbízások megkötése, felvétele, értékelése, bemutatása
  • Adatbázis kezelése
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Saját gépjármű, telefon, fényképezőgép, laptop
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • Sikerorientáltság
  • Pozitív gondolkodás, dinamikus, határozott egyéniség
  • Terhelhetőség, kitartás, szorgalom

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Munkatapasztalat (értékesítés, ügyfélszolgálati területen végzett tevékenység)

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét "Ingatlanközvetítő" jeligével az info@ingatlanplusz.com e-mail címre.

Amennyiben további információra van szüksége, kérjük vegye fel a kapcsolatot valamelyik kollégánkkal és minden kérdésére válaszolni fogunk!